درباره ...

توسط جواد احشامیان


تاریخ انتشار: 9 بهمن 1397


معرفی قافیه‌یاب برخط هم‌صدا

قافیه‌یاب برخط هم‌صدا منبعی بزرگ از قافیه‌هاست که به کمک شاعران، ترانه‌سرایان و تمام آنهایی که اهل سرودن هستند؛ می‌آید. برای مثال ممکن سراینده شعر نتواند قافیه‌ای مناسب برای مصراعی از شعرش پیدا کند در این چنین مواقعی است که او به فکر منبعی می‌افتد که بتواند قافیه مورد نظر خود را درون آن جستجو کند و اینجاست که به ارزش چنین نرم‌افزاری پی می‌بریم.

قافیه‌یاب برخط هم‌صدا می‌تواند در کسری از ثانیه لیستی از کلمات هم قافیه را با توجه به کلمه یا حروف قافیه مورد جستجو برایتان به نمایش بگذارد تا از بین آنها بهترین گزینه را انتخاب نمایید.

قافیه‌یاب برخط هم‌صدا در حال حاضر، دارای بانک اطلاعاتی با ۱۴۳،۵۴۰ کلمه فارسی می‌باشد.

همراهی لغت‌نامه دهخدا با قافیه‌یاب برخط هم‌صدا

برای آنکه شما کاربران گرامی به راحتی بتوانند به معنی کلمات قافیه دسترسی پیدا کنید لغت‌نامه برخط دهخدا را نیز برایتان برنامه‌‌نویسی کردیم و به سایت قافیه‌یاب متصل کردیم.

لغت‌نامۀ برخط دهخدا نرم‌افزاری جامع در شرح و معنی واژگان زبان فارسی است و مشتمل بر ۳۴۷،۶۵۶ واژه می‌باشد. این لغت‌نامه، بزرگ‌ترین و مهم‌ترین اثر مرحوم علی‌اکبر دهخدا است، که بیش از ۴۰ سال از عمر او صرف آن شد.

تقدیر و تشکر

از تمامی کاربرانی که از چند سال گذشته تا به امروز از نسخه  تحت اندروید قافیه‌یاب هم‌صدا حمایت کرده، آنرا خریداری کردند صمیمانه تشکر می‌کنیم چرا که اگر حمایت آن‌ها نبود امیدی هم برای طراحی این سایت وجود نداشت.

درباره ما

قافیه‌یاب برخط هم‌صدا توسط شرکت فناوران مبتکر هم صدا طراحی و برنامه نویسی شده است و تمامی حقوق آن محفوظ می‌باشد.

تماس با ما

قافیه‌یاب آنلاین
برای جستجوی قافیه، در قافیه‌یاب آنلاین فارسی اینجا کلیک کنید.
لغت‌نامۀ دهخدا
شما می‌توانید معنی واژۀ مورد خود را در لغت‌نامۀ دهخدا مشاهده کنید.
قافیه‌یاب برای اندروید

اپلیکیشن قافیه‌یاب را از مارکت‌های زیر دریافت کنید: